Szkolenia zawodowe

Organizujemy szkolenia zawodowe dla pracowników urzędów, instytucji oraz firm różnych branż. Z naszej oferty korzystają również klienci indywidualni, którzy chcą podwyższyć swoje umiejętności i kompetencje zarówno po to, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, jak i przed założeniem własnej działalności gospodarczej lub w trakcie jej prowadzenia. Przeprowadzamy szkolenia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, udostępniamy również własne sale szkoleniowe w centrum Olsztyna.

Umiejętności potwierdzone certyfikatem

W naszej ofercie znajdują się kursy dla pracownika biurowego oraz szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych, w tym niezbędnych w pracy administracyjnej, jak i w biurach zajmujących się grafiką komputerową. Kursy komputerowe obejmują również pakiet Office dla kadrowców. Przekazujemy wiedzę z zakresu optymalnego wykorzystania możliwości Internetu – zdobyte umiejętności pozwalają wykonywać obowiązki sprawniej i dokładniej, co korzystnie przekłada się na efektywność. Wśród organizowanych szkoleń znajdują się także te o tematyce zdrowotnej. Nasi wykładowcy prowadzą kursy zdrowego odżywiania,kurs wizażu a także kursy kulinarne o różnym stopniu zaawansowania, na których uczestnicy zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności przygotowywania potraw z różnych stron świata.

Organizujemy również kursy wizażu – zapewniamy niezbędne akcesoria pochodzące od renomowanych marek, a także kursy na magazyniera.

 


KURSY KOMPUTEROWE

AutoCAD – budowanie branżowego środowiska pracy

GRAFIKA KOMPUTEROWA

WordPress

Kadry i płace

WARSZTATY TEMATYCZNE

Warsztaty fotograficzne

Makrama

Szydełkowanie

Naturalne kosmetyki

Torba jak malowana

Kierownik i wychowawca wypoczynku

Zapisy na kurs odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.


tel. 510 487 331

szkolenia@edugika.pl


Skontaktuj się z nami