KURS OBSŁUGI PROGRAMU AUTOCAD – POZIOM II

BUDOWANIE BRANŻOWEGO ŚRODOWISKA PRACY

autocad
Kurs służy do rozwinięcia praktycznych umiejętności kreślenia CAD i pozyskiwania danych z rysunków (np. eksport danych rysunkowych do arkuszy i wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego do wykonywania zestawień elementów rysunkowych) oraz posługiwania się zaawansowanymi narzędziami kreślenia. Kurs prowadzony metodą syntetyczna, tzn. wykonuje się ćwiczenia rysunkowe „od początku do końca” – przygotowuje się arkusze do wydruku, ćwiczenia wykonywane są od średnio zaawansowanych do coraz bardziej złożonych.Kurs prowadzi Krzysztof Dąbrowski

Doświadczenie trenera:

Głównymi kierunkami pracy trenerskiej naszego prowadzącego szkolenia z zakresu kreślenia CAD 2D i 3D – zastosowanie metod CAD w praktyce projektowej i kosztorysowej oraz praktycznego wykorzystania pakietu OFFICE  z programowaniem VBA w działaniach biznesowych i pracy biurowej.

Doświadczenie trenerskie obejmuje łącznie ponad 7000 godzin dydaktycznych, z czego ponad 2000h w przestrzeni programu AutoCAD.

Co od nas otrzymasz? Na czas szkolenia zapewniamy laptop z odpowiednim oprogramowaniem, materiały szkoleniowe, zaświadczenie MEN oraz bufet kawowy.

Nasze kursy prowadzimy w małych grupach!

24h szkoleniowe

13.03 – 15.03.2020

849 zł

Olsztyn

ul. Warmińska 14/5

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie na druku MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej).

PROGRAM SZKOLENIA

1. Zaawansowane operacje na blokach. Tworzenie bloków dynamicznych. Operacje łańcuchowe na blokach Zaawansowane operacje na warstwach

2. Zestawienie obiektów z wykorzystaniem funkcjonalności programu Excel. Eksport wybranych elementów z programu AutoCAD

3. Zasady korzystania i tworzenie filtrów. Kalkulator geometryczny – jego wykorzystanie i funkcje Zaawansowane narzędzia do rysowania 2D i modyfikacji oraz modelowania 3D.

4. Tworzenie, wymiarowanie i kreskowanie rysunków izometrycznych. Widok wektorowych.

5. Tworzenie animacji złożonych z wielu widoków. Pliki rastrowe. Przygotowanie rastra jako podkładu rysunku wektorowego.

6. Modyfikacja kolejności wyświetlania obiektów wektorowych i rastrowych. Odnośniki zewnętrzne. Niestandardowe rodzaje linii.

7. Narzędzia pomocnicze. Tworzenie własnych kart i paneli na wstążce menu. Zaawansowane opcje wydruku.

8. Ćwiczenia syntetyczne z tworzenia elementów dokumentacji według wytycznych zamawiającego, ćwiczenia kierunkowe branżowe itp. według bieżących potrzeb kursantów.

HARMONOGRAM

13.03.2020 godz. 09.00-15.00
14.03.2020 godz. 09.00-15.00
15.03.2020 godz. 09.00-15.00

Zapisy na kurs odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do kontaktu

510 487 331

szkolenia@edugika.pl

* Organizator ma prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych lub w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconej kwoty dla Strony Zgłaszającej lub organizacja szkolenia/kursu w nowym wyznaczonym terminie.
* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej,a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.