Admin/ 23 lipca, 2020/ BLOG

Znajomość pakietu Microsoft Office przez pracowników to podstawowa umiejętność wymagana w wielu firmach. Ułatwia ona pracę na szczeblu kadrowym oraz kadrowo-płacowym jednak w dalszym ciągu niewiele osób zatrudnionych na wysokich stanowiskach jest obeznanych z funkcjami tego oprogramowania. Jakie są jego możliwości? Przekonaj się sam!

Usługi Pakietu Microsoft Office

Microsoft Office to najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie, codziennie ułatwia on pracę milionom ludzi pracującym na różnych szczeblach. Rozbudowany pakiet MS Office posiada wiele aplikacji, które usprawniają prace biurowe oraz usługi, które umożliwiają sprawną komunikację między sektorami.

Jedną z najbardziej przydatnych aplikacji do prac kadrowych jest MS Excel. Aplikacja ta składa się z arkusza kalkulacyjnego, który pozwala wyliczyć np. wynagrodzenie danego pracownika, albo inne dane np. statystyczne potrzebne do funkcjonowania firmy.

Kolejnym przydatnym narzędziem z pakietu Office jest aplikacja PowerPoint, umożliwi ci ona w szybki i łatwy sposób wykonanie profesjonalnych prezentacji, które znacząco ułatwią np. rozmowy biznesowe.

MS Publisher to aplikacja bardzo przydatna dla firm, które zawodowo publikują ogromną ilość materiałów takich jak: zdjęcia, teksty czy linki. Każdej publikacji nadaje on profesjonalny, osobisty charakter, dzięki czemu twoja marka będzie charakterystyczna dla twojej grupy odbiorców.

Najbardziej podstawową aplikacją w tym pakiecie jest Word. Umożliwia pisanie profesjonalnych tekstów, przekształcanie dokumentów w strony internetowe oraz tworzenie kreatywnych raportów i innych materiałów.

Jak więc szybko opanować funkcje pakietu Microsoft Office?

Nauka obsługi MS Office

Wielu pracowników nie zna całkowitych funkcji aplikacji tego pakietu albo zna je pobieżnie. Niestety nieznajomość i nieumiejętność pracy z tym asortymentem powoduje znaczne spowolnienie prac firmy. W związku z tym na rynku możemy znaleźć szeroką ofertę szkoleń dla pracowników z zakresu Microsoft Office, które nie tylko podniosą kompetencje naszej kadry, ale również zwiększą efektywność, a tym samym zyski.

Jeśli więc szukają Państwo szkoleń z zakresu Microsoft Office, to zapraszamy do kontaktu! W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele innych szkoleń, które usprawnią pracę w Państwa przedsiębiorstwie!

Podziel się