Szkolenia zawodowe

Organizujemy szkolenia zawodowe dla pracowników urzędów, instytucji oraz firm różnych branż. Z naszej oferty korzystają również klienci indywidualni, którzy chcą podwyższyć swoje umiejętności i kompetencje zarówno po to, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, jak i przed założeniem własnej działalności gospodarczej lub w trakcie jej prowadzenia. Przeprowadzamy szkolenia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, udostępniamy również własne sale szkoleniowe w centrum Olsztyna.

Umiejętności potwierdzone certyfikatem

W naszej ofercie znajdują się kursy dla pracownika biurowego oraz szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych, w tym niezbędnych w pracy administracyjnej, jak i w biurach zajmujących się grafiką komputerową. Kursy komputerowe obejmują również pakiet Office dla kadrowców. Przekazujemy wiedzę z zakresu optymalnego wykorzystania możliwości Internetu – zdobyte umiejętności pozwalają wykonywać obowiązki sprawniej i dokładniej, co korzystnie przekłada się na efektywność. Wśród organizowanych szkoleń znajdują się także te o tematyce zdrowotnej. Nasi wykładowcy prowadzą kursy zdrowego odżywiania, a także kursy kulinarne o różnym stopniu zaawansowania, na których uczestnicy zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności przygotowywania potraw z różnych stron świata.

Organizujemy również kursy wizażu – zapewniamy niezbędne akcesoria pochodzące od renomowanych marek, a także kursy na magazyniera.


KURSY KOMPUTEROWE

WordPress

AutoCAD – budowanie branżowego środowiska pracy

Kierownik i wychowawca wypoczynku

GRAFIKA KOMPUTEROWA

WARSZTATY TEMATYCZNE

Warsztaty fotograficzne

Makrama

Szydełkowanie

Naturalne kosmetyki

Torba jak malowana

Zapisy na kurs odbywają się przez formularz zgłoszeniowy.


telefon 760x1024

tel. 510 487 331

mail orange

szkolenia@edugika.pl


Skontaktuj się z nami