Data realizacji:

21 października

Ilość godzin:

6

Miejsce:

Olsztyn, ul. Warmińska 14/5

Cena:

149

 Wianek z kwiatów, ziół czy liści może być zarówno ozdobą głowy, jak i stanowić piękną dekorację stołu lub drzwi — możliwości są nieograniczone! Na warsztacie stworzymy wianki z wykorzystaniem bogactwa jesiennych roślin i owoców. Ich ciepła kolorystyka i zapachy lasu z pewnością spowodują, że upiększone nimi wnętrze nabierze przytulności i szczególnego uroku

Dla kogo?
Na warsztaty zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem zajęć. Kurs skierowany jest do osób, które w krótkim czasie chcą nabyć umiejętności i wiedzę niezbędną do wykonywania wianków.

Jesteś kreatywną osobą i interesujesz się florystyką? Uwielbiasz tworzyć kwiatowe kompozycje?  Jeżeli tak, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć fotorelację z jesiennych wianków

Warsztaty florystyczne - jesienne wianki

Gdzie?

ul. Warmińska 14/5 Olsztyn

Czas trwania: 6 h dydaktycznych

Koszt warsztatów: 149 zł

W cenie warsztatów zapewniamy:
Wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do stworzenia jesiennych wianków. Przygotujemy dla Państwa również bufet kawowy.

Nasze warsztaty prowadzone są przez doświadczoną florystkę, ukierunkowane na nauczenie Państwa umiejętności praktycznych.

Kurs poprowadzi Katarzyna Ossowska ­– doktor filozofii i florystka, dlatego do układania kwiatów zawsze podchodzi z namysłem i filozoficzną refleksją. Instruktorka warsztatów florystycznych z kilkuletnim doświadczeniem, aktualnie instruktor form artystycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jezioranach. Pasjonatka tańca orientalnego i tańców latynoskich.

Warsztaty ruszają w momencie zebrania się minimalnej liczby osób.

Aby wziąć udział w warsztatach należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z firmą szkoleniową Edugika oddział w Olsztynie.

Kontakt:

Tel. 510 487 331

szkolenia@edugika.pl

* Organizator ma prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych lub w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconej kwoty dla Strony Zgłaszającej lub organizacja szkolenia/kursu w nowym wyznaczonym terminie.
* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej,a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.

Close Menu