Data realizacji:

16.12.2018

Ilość godzin:

5

Miejsce:

Olsztyn, ul. Warmińska 14/5

Cena:

179 zł

Nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia są dekoracje, które nadają naszym wnętrzom ten wyjątkowy, uroczysty klimat. Własnoręcznie stworzone ozdoby świąteczne to sposób na unikalny wystrój domu, oryginalna alternatywa dla ogólnodostępnych wyrobów komercyjnych, a także dobry sposób na twórczy relaks w przedświątecznej gorączce! Na warsztatach wykonamy wianki świąteczne lub stroiki na stół. Wykorzystamy naturalne materiały, dzięki którym poczujemy magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 

 

Gdzie? ul. Warmińska 14/5 Olsztyn

Czas trwania:  5 - 6 h dydaktycznych

Zaczynamy o godz. 10:00

Koszt warsztatów: 179 zł

 

warsztaty florystyczne

 

Zapraszamy na pachnące lasem warsztaty wyplatania świątecznych wianków i tworzenia stroików na stół. Nie obejdzie się bez zapachu mchu, choinki, rozmarynu, cynamonu,  pomarańczy... Krok po kroku każdy uczestnik warsztatów wykona wianek lub stroik według własnych upodobań i wytycznych Pani prowadzącej.

 

 

warsztaty florystyczne Olsztyn

 

Świąteczne wianki wykonywamy na słomianych podkładach z wykorzystaniem gałązek świerkowych i jodły. Jako elementy dekoracyjne wykorzystamy zarówno naturalne, jak i sztuczne dodatki (np.cynamon, anyż, orzechy, suszone pomarańcze, szyszki, bombki, wstążki itp.)

 

Warsztaty florystyczne, ozdoby świąteczne

 

 

Mamy dla Ciebie dwie propozycje! Jeżeli nie chcesz wyplatać świątecznego wianka możesz zrobić stroik na wigilijny stół.

 

 

W cenie warsztatów zapewniamy:

Materiały i akcesoria potrzebne do stworzenia świątecznych wianków i stroików na stół. Przygotujemy dla Państwa również bufet kawowy.

Po ukończeniu kursu każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warsztaty florystyczneNasze warsztaty prowadzone są przez doświadczoną florystkę, ukierunkowane na nauczenie Państwa umiejętności praktycznych.

 

Kurs poprowadzi Katarzyna Ossowska ­– doktor filozofii i florystka, dlatego do układania kwiatów zawsze podchodzi z namysłem i filozoficzną refleksją. Instruktorka warsztatów florystycznych z kilkuletnim doświadczeniem, aktualnie instruktor form artystycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jezioranach. Pasjonatka tańca orientalnego i tańców latynoskich.

 

 

 

Warsztaty ruszają w momencie zebrania się minimalnej liczby osób.

W zakładce "GALERIA" można zobaczyć fotorelację z ostatniej edycji warsztatów  florystycznych (jesienne wianki), które były prowadzone przez Panią Katarzynę w naszym Centrum.

Kontakt:

tel. 510 487 331     e-mail: szkolenia@edugika.pl

* Organizator ma prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych lub w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconej kwoty dla Strony Zgłaszającej lub organizacja szkolenia/kursu w nowym wyznaczonym terminie.
* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej,a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.

Close Menu