Data realizacji:

20.01.2019

Ilość godzin:

8

Miejsce:

Olsztyn, ul. Warmińska 14/5

Cena:

199 zł

Kurs wizażu poziom zaawansowany - makijaż wieczorowy (smokey eye) oraz karnawałowy/maska karnawałowa!

 

Opracowany przez profesjonalnego wizażystę makijaż wieczorowy smokey eye oraz maska karnawałowa.  Autorka kursu na co dzień zajmuje się wykonywaniem makijażu fotograficznego na potrzeby sesji zdjęciowych , prezentuje najnowsze produkty kosmetyczne z dziedziny Wizażu.

 

 

  • każda kursantka będzie miała możliwość wykonania minimum dwóch makijaży o rożnej intensywności i kolorystyce z możliwością wykonania charakteryzacji MASKA KARNAWAŁOWA;
  • podczas kursu dowiesz się jakie są niezbędne akcesoria i produkty do wykonywania makijażu smokey eye oraz jak wykonać go poprawnie.

Makijaż Smokey Eye to rodzaj makijażu wieczorowego Charakteryzuje się mocno zaznaczonymi oczami z mocnym konturem i efektem przydymienia. Jest to jedna z trudniejszych technik makijażu okazjonalnego (Wieczorowego)

W cenie kursu zapewniamy:

  • kosmetyki oraz pędzle (jeżeli chcesz możesz zabrać ze sobą własny zestaw pędzli);
  • bufet kawowy;

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają  zaświadczenie na druku MEN.

*Makijaż maska karnawałowa przedstawiony na zdjęciu został wykonany przez wizażystkę prowadzącą kurs Judytę Regulińską.

 

* Organizator ma prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych lub w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconej kwoty dla Strony Zgłaszającej lub organizacja szkolenia/kursu w nowym wyznaczonym terminie.
* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej,a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.

Close Menu