Data realizacji:

cyklicznie po uzbieraniu grupy

Ilość godzin:

28

Miejsce:

Słupsk, ul. Kołłątaja 30 Ip.

Cena:

599,00 zł

Dlaczego nasz kurs?
Proponujemy Państwu warsztaty szycia przeznaczone dla osób posiadających podstawowe wiedzę z zakresu szycia na maszynie. 80 % czasu poświęconego na kurs przeznaczyliśmy na zajęcia praktyczne. Na kursie uczymy jak samodzielnie uszyć firany, zasłony, zazdrostki, lambrekiny do wnętrza oraz rolety.
Przekazywana wiedza jest praktyczna, pozwala na udekorowanie okien niewielkim
 kosztem i nakładem swojej pracy. Nabyte umiejętności pozwalają nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też przynoszą ogromną satysfakcję.
Czas i miejsce szkolenia:

Kurs rusza w momencie zebrania minimalnej liczby uczestników.

Czas trwania: 28 h dydaktycznych

Realizacja: poniedziałek - piątek

Miejsce realizacji: Słupsk, ul. Kołłątaja 30, I p.
Cena: 
599,00 zł / brutto / 1 os. *Szkolenie jest zwolnione z podatku VAT.
Prowadzimy politykę rabatową.

W cenie kursu ujęliśmy:  koszty przeprowadzenia szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika, materiały niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, szpilki, materiały, radełko, mydełka, nici w pięciu odcieniach, igły do maszyny i do szycia ręcznego, zamki błyskawiczne, kalka krawiecka, wzory wykrojów i inne drobne narzędzia niezbędne do zapewnienia prawidłowej realizacji kursu. Ponadto uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ramowy program kursu obejmuje 28 h dydaktycznych.

Poruszane zagadnienia to m. in.:
1. Podstawowe zasady BHP w krawiectwie.
2. Rodzaje dekoracji okiennych.
3. Projektowanie dekoracji okiennych.
4. Wykonanie zaplanowanych dekoracji.


Ukończenie kursu: Wymagana jest przynajmniej 80% obecność na zajęciach, w innym przypadku słuchacz nie ukończy szkolenia. Kurs kończy się podsumowaniem wiadomości w formie egzaminu wewnętrznego i otrzymaniem zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Aby wziąć udział w kursie należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z
 firmą szkoleniową Edugika oddział w Słupsku.

Warunkiem obligatoryjnym jest posiadanie własnej maszyny do szycia.

Serdecznie zapraszamy!

* Organizator ma prawo odwołać szkolenie z przyczyn niezależnych lub w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń. W takim przypadku następuje zwrot wpłaconej kwoty dla Strony Zgłaszającej lub organizacja szkolenia/kursu w nowym wyznaczonym terminie.
* Zastrzegamy, iż program kursu na potrzeby grupy może być realizowany w innej kolejności tematycznej,a obszary poruszanych zagadnień będą dostosowane do ilości godzin i poziomu kursantów.

Close Menu