kurs komputerowy 776x310

Administrator_strony/ 22 listopada, 2019/ BLOG/ 0 comments

Podnoszenie kwalifikacji pracownika powinno być jednym z priorytetów dobrego pracodawcy. Mówi się, że każda złotówka zainwestowana w jego rozwój przyniesie zwielokrotniony zysk firmie. Niestety, obecnie mniej niż połowa przedsiębiorców decyduje się na organizację kursów dla swojej kadry pracowniczej. To ogromny błąd! Podniesienie kompetencji i umiejętności pracowników, na przykład biurowych, przyniesie ogromne korzyści całej firmie!

Przykłady prowadzonych kursów

Jako profesjonalna firma szkoleniowa, mamy w swojej ofercie szereg szkoleń odpowiednich dla branży biurowej. Ich tematyka zależy oczywiście od profilu i zapotrzebowania firmy, a poziom jest zawsze dostosowany do kursantów. Pracownicy biurowi najczęściej korzystają ze szkoleń komputerowych i związanych z rachunkowością. Obsługa pakietu MS Office to w dzisiejszych czasach konieczność w każdej firmie, a znajomość programów graficznych, WordPress czy Photoshopa może być bardzo przydatna i potrzebna dla rozwoju przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znaleźć można także szkolenia z zakresu tworzenia własnego oprogramowania dla pakietów biurowych. Każda firma ma również stronę internetową, o którą warto dbać, umieszczać na niej zdjęcia i aktualizować informacje. W tym celu przydatna będzie wiedza na temat obróbki fotograficznej lub tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Pracownicy biurowi mogą także skorzystać z profesjonalnych szkoleń BHP oraz pierwszej pomocy.

Dlaczego warto szkolić?

Inwestycja w szkolenie pracowników to nie tylko sposób na podniesienie ich umiejętności. Dodatkowe kursy sprawią, że personel poczuje się ważny i istotny w życiu firmy. Zbuduje poczucie przynależności, zwiększy kreatywność i wpłynie pozytywnie na samorealizację pracowników. Dodatkowe kursy będą także niezbędne w przypadku zmiany obowiązków zawodowych oraz awansu.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*