AKADEMIA FITNESS - Edugika - Centrum Szkoleniowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

SZKOLENIA
 


TBC


ABT

 
 

KURSY FITNESS
Fitness to nie tylko czas poświęcony ćwiczeniom i treningom, to przede wszystkim styl życia. Aby poprawić swoją kondycję, ukształtować sylwetkę, poprawić samopoczucie i zachować zdrowie warto już dziś zmienić swój styl życia na bardziej aktywny. Do tego niezbędna jest odpowiednia wiedza dotycząca funkcjonowania naszego organizmu, dobierania odpowiednich ćwiczeń i planowania treningu. KURSY FITNESS pomogą zrobić Ci pierwszy krok do zmian stylu życia i wyrobienia w sobie "dobrych nawyków"!
Każdy z nas pragnie poprawić swoją sprawności fizyczną, marzy o zgrabnej wymodelowanej sylwetce, zdrowym ciele, dobrym samopoczuciu. Fitness kluby oferują szeroki wachlarz treningów jednak nie zawsze mamy czas, pieniądze i możliwość uczestniczenia w zajęciach. Ponadto, ze względu na większą ilość uczestników zajęcia nie zawsze mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Podstawą sukcesu w uzyskaniu wymarzonych efektów jest systematyczność, dlatego KURSY FITNESS zainspirują Cię do aktywnego spędzania wolnego czasu i przygotują do komponowania własnego - dostosowanego do Twoich potrzeb treningu, który może odbyć się w domowym zaciszu. Poznając szeroki wachlarz ćwiczeń, znając zasady prawidłowego układania treningu zaplanowanie i zorganizowanie aktywnego wypoczynku nie tylko dla najbliższych ale także dla znajomych stanie się dla Ciebie łatwością i przyjemnością!

Na KURSACH FITNESS
dowiesz się m.in.:

- jak prawidłowo powinien funkcjonować nasz organizm
- jakie są potrzeby naszego organizmu
- jakie są rodzaje treningów
- jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i przeprowadzić trening
- jak dobrać muzykę do ćwiczeń
- jak umiejętnie różnicować ćwiczenia by treningi przynosiły satysfakcję i zadowolenie
Poprawienie sprawności fizycznej, kondycji i sylwetki nie muszą kojarzyć się z długimi, męczącymi i monotonnymi treningami. Na KURSACH FITNESS nauczysz się podstawowych ćwiczeń z różnych rodzajów zajęć: BS, ABT, TBC, HI-LO, FAF-BURNING, JOGA, PILATES, STRECHING. Podpowiemy, jak zmieniać i urozmaicać ćwiczenia by treningi nie były nudne i za każdym razem sprawiały Tobie przyjemność i dawały widoczne efekty poprawy kondycji, sylwetki i samopoczucia.
KURSY FITNESS są przeznaczone dla wszystkich osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę, kondycję, które chcą wzmocnić mięśnie, pozbyć się zbędnego tłuszczyku oraz poprawić odporność swojego organizmu.
KURSY te kierujemy również do osób, które w spokojnych i harmonijnych ćwiczeniach szukają odprężenia i relaksu.

Przygotowaliśmy Dla Państwa następujące KURSY FITNESS:

1.   TBC (treningi całego ciała)
2.   HI/LO (treningi w postaci układów choreograficznych)
3.   ABT (treningi kształtujące brzuch, pośladki, biodra)
4.   FAT-BURNING (treningi koncentrujące się na spalaniu tkanki tłuszczowej)
5.   RELAX i ENERGIA (zajęcia relaksujące, wyciszające i wzmacniające ciało)

KURSY FITNESS to połączenie wiedzy teoretycznej i ćwiczeniach praktycznych.
Doświadczenie i profesjonalizm kadry zagwarantuje wysoki poziom zajęć, miłą atmosferę, dzięki czemu KURSY FITNESS są nie tylko źródłem teoretycznej wiedzy o ćwiczeniach i treningach, ale prze wszystkim inspiracją do zwiększenia aktywności fizycznej, wyrobienia w sobie i najbliższych dobrych nawyków aktywnego spędzania czasu.
Zmień styl życia na FIT! Sama decyduj, jakie ćwiczenia CI odpowiadają i sprawiają przyjemność!


Zapisz się na KURS FITNESS!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego